Anasayfa

Referanslarımız

Galeri

Hakkımızda

EML

 


colourkinetiks

Philips Color Kinetics

 
Philips Color Kinetics,iç ve dış mekan yüksek kalitede LED aydınlatma çözümleri ile dünya çapında aydınlatma sektörüne yön vermektedir.
Philips Color Kinetics ortamları ışığın dinamik ve etkin kullanımı ile arzulanan atmosfere dönüştürür.

Ödül kazanmış aydınlatma sistemleri ve teknolojileri; ışığın yeniden tanımlanan sayısal kalitedeki uygulamalarını  LED’lerin yüksek etkinlikte, uzun ömürlü, çevre dostu üstünlüğü ile  yüksek düzeyde kontrol edilebilir ortamlarda ortaya koyar.     

 

LED Gösteri Aydınlatma Çözümleri


Televizyon stüdyolarından tiyatro   sahnelerine , LED aydınlatma gösteri uygulamaları klasik aydınlatma kaynaklarına ideal alternatif haline gelmiştir. LED aydınlatma enerjiyi etkin kullanan bir ışık kaynağı olarak, dinamik bir etki sağlarken bakımı zor renklendirme araç ve filtrelerine ihtiyacı da ortadan kaldırır.  

LED Aydınlatma Sistemleri


Akıllı ve çoklu boyut ve şekillerdeki üstün kalitedeki  LED aydınlatma sistemlerimiz, duvar aydınlatmaları ve kemer vurgularından sualtı aydınlatma çözümlerine kadar çeşitli seçenekler sunmaktadır. LED dış mekan aydınlatma ürünleri ve iç mekan uygulamalarında kontroller ve güç kaynağı seçeneklerimiz  bulunmaktadır. LED Lighting Product Portfolio.

LED Aydınlatma Ortamları


En küçüğünden en gösterişlisine; Philips Color Kinetics, mevcut hacim  ve çevreyi , LED aydınlatma sistemleri ve teknolojilerinin yaratıcı kullanımı ile  arzulanan ortama dönüştürür.Dünya üzerinde 17.000’den fazla  mekanda ; gösteri  sahnelerinden televizyon stüdyolarına , yenilenen mimari yapılardan kişisel yaşam alanlarına , Philips Color Kinetics olarak hayal gücünü teşvik ederek ve ışığı kullanarak mekanı düşündüğünüz  tarza  dönüştürmekteyiz.

CK products1

EML Enerji Yönetimi ve Aydınlatma Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi.
Türkiye Ofisi 1) TevfikSaglam Cad. No.26/1 Kucukyalı 34840 - Istanbul - Türkiye 2) Muş Sokak Evreka Sitesi A5 Blk. D 4 Soganlık 34880 - Kartal - Istanbul - Türkiye T / +90 216 388 1687 T&F +90 216 672 1085 e-mail : info@eml-tr.com

Azerbaycan Ofisi; EML-Building Lighting Technology MMC ( BLT ) Villa Plaza , Yasar Huseyinov No:17/2 Narimanov - BAKU T & F / +994 12 465 4321 Mob. +994 55 259 2630 e-mail : info@eml-tr.com
Rusya Ofisi ;  Isakovskovo st. 28, qr.2, ldg.699 123181, Moscow, Russia T +7 926 599 29 48   e-mail : info@eml-tr.com