Anasayfa

Referanslarımız

Galeri

Hakkımızda

EML

 


Dynalite logo

Philips Dynalite

Philips Dynalite, aydınlatma kontrolu ve bina otomasyonu uygulamaları için teknoloji çözümleri tasarlamakta ve üretmektedir.Başlangıçta büyük ölçekli projeler için başlanan Philips Dynalite’ın dağıtık zeka sistemi benzer şekilde küçük ölçekli projelere de uyarlanmıştır. Endüstri segmentinin lideri olarak , markamız üstün çözümler üreten  bir şirket olarak dünyanın elliden fazla ülkesine uzanmaktadır.Ürünlerimiz ve sistemlerimizi genel olarak üç market segmenti içinde toplayabiliriz;

Mimarı Aydınlatma Kontrolu , Ev Otomasyonu ve Enerji Yönetimi.

 

 

Bir aydınlatma sistemi size bir alanı herhangi bir atmosfere uyarlayabilecek dönüşüm  gücünü verir.Hemen hemen akla gelebilecek tüm alanlar geliştirilebilir; oteller,mağazalar,galeriler,müzeler,balo ve konferans salonları,temalı toplantılar ve diğer uygulamalar.Mimari aydınlatma kontrolu  konusundaki ünümüz başka bir tamamlayıcı unsura gerek bırakmayacak düzeydedir.Basit bir preset görüntüden karmaşık entegrasyonlara kadar Philips Dynalite dünyanın önde gelen otel gruplarının ilk tercihidir.
Dünyanın sayılı sembolleşmiş binaları ve özel noktaları Philips Dynalite sistemlerinin özellikleriyle donatılmıştır. 


Toplantı odaları - Çalışma alanları ve dekoratif aydınlatmanın kontrolu ve ortak AV komponentleri ile otomatik rezervasyon sistemlerinin entegrasyonunu sağlar.


Otel balo salonları - Konvansiyonel kontrola ilave olarak aydınlatmanın DMX512 ile kontrolu yanında bölünebilir alanların da otomatik birleştirme/ayırma fonksiyonları ile kontrolu.


Konferans Salonları - Çalışma, sunum alanlarının aydınlatma ve AV komponentlerinin kontrolu ile birlikte bina yönetim sistemlerine entegre çalışma özelliği.


Temalı toplantılar - LED ve cold-cathode neon aydınlatmanın kontrolunda dokunmatik kontrol paneli ile çalışan görsel plan üzerinden DMX512 kontrol imkanı.

Ev Otomasyonu

Akıllı evler’ ‘ev otomasyonu’ hakkında abartılı ve dikkat çekici birçok tanıtım kampanyası bulunmaktadır,  ancak aslında bu terimler  ne anlam ifade etmektedir ?
Genel anlamda, ev otomasyonu evinizin içinde bulunan basitten -güvenlik,aydınlatma, ısıtma , havalandırma ve iklimlendirme (HVAC)  daha  gelişmişlere-ev sinema sistemi,motorlu perde ve jaluzi,network sistemleri ve kablosuz  PC ağlarına- kadar çeşitli teknolojileri kontrol etme imkanını ifade eder.
Ne kadar sayıda kontrol entegrasyonu gerçekleşmesine bağlı olmaksızın, ev otomasyon sistemi ile kendinizi rahat hissetmiyor ve çalıştıramıyorsanız ve anlayamıyorsanız, o takdirde bu gerçekten  bir ‘akıllı ev’ anlamına gelmemektedir.
Philips Dynalite  bu temel prensipleri kavramış ve yaşam stilinize saygı duyarak onu karmaşıklıktan uzaklaştırıp  tamamlayacak ürünler yaratmıştır.

Enerji Yönetimi.

Etkin bir aydınlatma kontrol sistemi önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.Çeşitli kontrol metodları ile size esnek ve her ortama uygun, enerjinin gereksiz kullanımını önleyen çözümler sunar. Philips Dynalite otomasyon çözümleri ofis binalarından bilimsel laboratuarlara,spor salonlarından stadyumlara geniş bir ortam yelpazesinde kullanılmaktadır.

 

 

EML Enerji Yönetimi ve Aydınlatma Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi.
Türkiye Ofisi 1) TevfikSaglam Cad. No.26/1 Kucukyalı 34840 - Istanbul - Türkiye 2) Muş Sokak Evreka Sitesi A5 Blk. D 4 Soganlık 34880 - Kartal - Istanbul - Türkiye T / +90 216 388 1687 T&F +90 216 672 1085 e-mail : info@eml-tr.com

Azerbaycan Ofisi; EML-Building Lighting Technology MMC ( BLT ) Villa Plaza , Yasar Huseyinov No:17/2 Narimanov - BAKU T & F / +994 12 465 4321 Mob. +994 55 259 2630 e-mail : info@eml-tr.com

Rusya Ofisi ;  Isakovskovo st. 28, qr.2, ldg.699 123181, Moscow, Russia T +7 926 599 29 48   e-mail : info@eml-tr.com